Marginta augalais

   Įsigijus kokybišką margintą augalais šilkinį aksesuarą, jums artimiausiu laiku tikrai nereikės dairytis naujo – taip prisidėsite prie tvaraus vartojimo palaikymo.

Ar jums tai įdomu?

Dažyta augaliniais dažais

 

   Vis intensyviau gilinu žinias ir daugiau laiko skiriu praktikuodama šį tekstilės dažymo būdą, tausojantį gamtą. Šiuo augalinio marginimo principu jaučiuosi prisidedanti prie gilių senovės tradicijų išsaugojimo ir, kas šiandien svarbu, tvarios mados.

   Tai yra iš augalų ištraukiamos dažinės medžiagos ir saugant aplinką užfiksuojama ant audinio. Dažnai pradedu nuo pačio pradinio taško – dažinio augalo auginimo, ieškojimo gamtoje, rinkimo iki namais pakvipusio kaitinamų augalų kvapo. O galiausiai – užrašai, analizės, pastebėjimai ir pan. Visa tai, ilgus ieškojimus, sėkmes ir nesėkmes, pažinimo kelią – kviečiu įsigyti natūralius, saugius aplinkai, aprangos ir namų dekoro aksesuarus.

Marginta augalų antspaudais

 

   Seniai stebėtas, bandytas ir man naujai atrandamas marginimas augalų lapų ar kitų elementų antspaudais būdas. Labai įdomu, kai gali sujungti įvairiausius šiuolaikinius tapybos ant šilko principus ir senovės istoriją turinčias batikos technikas su augalų pėdsakais ant šilko.

   Čia atrasite įvairių, nuo tik augalais dažyto ir marginto augalų lapais kūrinio iki sinchronijos augalų antspaudų su cheminiais dažais aksesuarų. Tad kviečiu įsigyti, nes tikiu, kad smagu jums bus tapti ryškiai spalvinga ir mėgautis šilkiniu gamtos apkabinimu.

Lojalumo akcija!
– 20%

Augalinį marginimą jaukinuosi ir vis eksperimentuoju. Tad margintoms augalų atspaudais ir dažytoms augaliniais dažais idėjoms taikoma lojalumo nuolaida. Galioja iki 2022.11.30

Liko:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Marginimo augalais akimirkos

Šilkinių audinių tipai – sunku neapsigauti ir išsirinkti? 

 

Susisiekite

+370 609 98959

[email protected]

Kuo galiu Jums būti naudinga?