Tapyta šilkinė skarelė „Lietuviški audimo raštai”

Idėja. Atgimstantys audimo raštai.

Matmenys: 90*90 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, ponžas.

Spalvos: įvairūs bordo, rožiniai atspalviai.

Apsiuvimas: gamyklinis apsiuvimas.

75.00

Liko 1

Šioje kurtoje ant šilko idėjoje atsispindi Lietuvių liaudies ornamentai, rodantys mūsų močiučių audimą. Įdomu buvo šilkinę skarelę papuošti audimo raštais, o tai pareikalavo daug kruopštumo ir idėjos išieškojimo. O norint perteikti gyvybingumą ir istorinį paveldą, jis buvo derinamas su švelniais ąžuolo lapų atspaudais ir shibori technika.

Unikali skarelė puikiai tiks aprangos akcentui Lietuvos valstybinių švenčių proga ar perteikti savo požiūrį apie lietuvišką paveldą.

Švelnūs rausvi, bordo, violetiniai, rudi tonai, žaidžiantys tarpusavyje, suteikia moteriško žavesio jausmą. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas ponžo šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, silpnai permatomas, blizgus. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm