Tapyta šilkinė skarelė „Auksinės dumplūnės”

Idėja. Vilioklės dumplūnės žiedai.

Matmenys: 90*90 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: šilti atspalviai.

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

120.00

Liko 1

Ypatingai šilto gymio moteris su šiuo šilkiniu aksesuaru atrodys kerinčiai ir žavingai. Tai gali būti dovana subtiliai damai, garbingai mokytojai, dėstytojai ir ne tik.

Šilkinė skarelė "Auksinės dumplūnės" dera nešioti visais metų laikais, nes pasirinktas tankesnis šilkas. Karšta batika atlikta skarelė su stilizuotomis dumplūnės galvomis, bei Graikijos smėlio fonu - lyg švelnus jauduliukas.

Naudojamos šiltos šviesios spalvos fonui ir marginimui dumplūnės žiedams. O karštos batikos technika suteikia šiam šilkiniam aksesuarui auksinės paslapties. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, elastingas, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm