Tapytas šilkinis šalikėlis „Geltoni bijūnai”

Idėja. Įstabieji geltoni bijūnai.

Matmenys: 43*177 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: spalvų įvairovė.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

130.00

Liko 1

Japonų kultūroje bijūno žiedai yra kaip klestėjimo, laimės ir sėkmės simbolis. Šis šilkinis tapytas aksesuaras su tiek daug atspalvių ir kontrastų ypatingai tiks moteriai, kuriai svarbu aprangoje švytėti šiluma. Kodėl tai negali būti laime linkinčia dovana?

Šilkinis šalikėlis "Geltoni bijūnai" dera nešioti visais metų laikais. Pasitelkiant karšta batika, šalikėlis su milijonu taškelių, dėmelių, atspalvių žaidžia bijūnų žieduose.

Matmenys - 43*177 cm. Naudojama šiltų spalvų kontrastai. O visas stiprus spalvingumas dailiai dera tarpusavyje. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan plonas, elastingas, nepermatomas, subtiliai blizgus, plono audimo šilko rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm