Autorinis tapytas ant šilko paveikslas „Vilkdalgiai. Po lietaus”
Idėja. Vilkdalgiai po lietaus.

Matmenys: 68*69 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas.

Spalvos: mėlynos spalvos įvairūs atspalviai

Rėminimas: kokybiškas profesionalus rėminimas.

110.00

Liko 1

Iš mylimiausios tematikos žiedų - vilkdalgiai po lietaus. Šis paveikslas puikiai derės dinamiškame ir spalvingame interjere. Jis tiesiog alsuoja gyvybe, lyg gamta po vasaros lietaus. Šį paveikslą derinkite šviesių atspalvių modernistiniuose visuomeniniuose interjeruose, tiek spalvingos namų erdvės kūrimui.

Vidutinio dydžio kvadrato formos paveikslas "Vilkdalgiai. Po lietaus" nutapytas ant šilko su intencija sukurti žavingą akimirką.

Naudojamos kontrastingi ir skaidrūs spalvų sąskambiai. Tapymo stilius yra dinamiškas, o karštos batikos technika suteikia dramatiškumo. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas plono krepdešino šilkas (patvarus laikui). Paveikslo rėminimas pasirinktas minimalistinis - šilkas aptemptas ant porėmio profesionaliai, kas leidžia būsimame interjere derinti individualiai (papildomai įsigyjant rėmus, jei tai norima). Paveikslas yra be stiklo ar stiklo pakaitalo (plastiko). Yra pakabinimo funkcija.

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus kartoninis, siuntoms pritaikytoje dėžėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai atvirutėje su tapyto šilko inkliuzu. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 2 kg
Išmatavimai 70 × 70 × 5 cm