Augalais dažytos vilnoninės riešinės „Mėnesiena”

Idėja. Išbandyti rainus siūlus dažytus indigu.

Matmenys: 21*9 (9*2) cm. Atitinka L moteriai arba M dydį vyrui.

Sudėtis: 100% Lietuvoje augintų avių vilna.

Spalvos: indigo atspalviai.

Mezgimas: megzta rankomis. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, nevaržantis delno ir piršto judesių.

35.00

Liko 1

Tvari aplinka ir mada - mano siekiamybė. Natūralios lietuviškos vilnos siūlų, dažytų indigo natūraliais dažais, riešinės megztos rankomis. Marginimo būdas yra tausojantis gamtą, lyginant su pramoniniu cheminiu pluoštų dažymu. Augalinio dažymo vilna tinka alergiškiems ir šilumą mėgstantiems žmonėms. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, nevaržantis delno ir piršto judesių.

Šios riešinės puikiai tinka vairuojant ar pasivaikščiojimams. Modelis netrugdo naudotis mobiliaisiais prietaisais kaip pirštinės, nes jų nereikia nusimauti. Avies vilnos pernelyg šiurkštokas siūlas ypatingai gerina riešo ir delno kraujotaką. Mėlynai margos riešinės pritaikytos nešioti moterims mėgstančioms šilumą ir praktišką patogumą.

Švelnūs melsvi, pilkšvi ir intesyvi mėlyna buvo išgauta žaidžiant su indigo dažomosiomis savybėmis. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Kiekviena unikali  idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.400 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm