Tapyta šilkinė skarelė „Saulėgrąžų žiedai”

Idėja. Karalienė saulėgrąža.

Matmenys: 87*87 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: šilti atspalviai.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

120.00

Liko 1

Šis šilkinis tapytas aksesuaras su žavingais saulėgrąžų žiedais yra elegantiškas aprangos elementas įvairiose situacijuose. Tai puiki verslo dovana, kai norima užtvirtinti bendradarbiavimą.

Šilkinė skarelė "Saulėgrąžų žiedai" dera nešioti visais metų laikais, nes pasirinktas tankesnis šilkas. Rankomis tapyta skarelė su dideliais saulėgrąžos žiedais ir švelniu pilkos fonu - viskas drauge lyg kontrastais apdovanotas šilkinis aksesuaras.

Naudojama šiltos šviesios pilkos spalva fonui, o margi ištapyti žiedai ir karštos batikos technika suteikia šiam šilkiniam aksesuarui dinamikos. Pasirinkta tapyti tik didelius žiedus, tegul jie karaliauja čia. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, elestingas, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm