Šilkiniai satino pagalvėlės užvalkalai „Nakties šešėliai“
Idėja: augalų lapų šešėliai ant krepsatino
Sudėtis: 100% šilkas, storas krepsatinas (geroji pusė) / 100% linas (apatinė pusė).
Dydis: 38*38 cm.
Spalvos: tamsi mėlyna, ruda, ryža.
Pasiuvimas: su įsiūta juostele visuose kraštuose.
Užsegimo būdas: užtrauktukas.

15.00

Liko 2

Blizgančios šilkinės krepsatino pagalvėlės su lapelių antspaudais, lyg nakties šešėliai, jūsų namus pavers dar labiau paslaptingais. O natūralus šilkas, prigulus ant jų, suteiks gerų savybių veido odai: skatins atsinaujinti, gaivinins, veiks raminančiai, turi antialerginių savybių.

Kvadratiniai šilko pagalvėlės užvalkalai "Nakties šešeliai" tapo tapybos ant šilko idėja, kai norėjau išbandyti augalų antspaudus ant storo  krepsatino šilko. Gavosi apstraktus dinamiškas lapelių dekoras su šešėliais, primenantys  nakties paslaptis gamtoje. Pagaminti dveji užvalkalai; tikiuos iškeliaus abu kartu.

Pasirinktos gilios tamsios mėlynos spalvos su šilta ruda (ryža), kurios tik pabrėžia medžio lapų paliktą raštą. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai ant atvirlaiškio . Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm