Tapytas šilkinis šalikėlis „Rudens naktis sustojo”
Idėja. Įkvėpta dainos „Rudens naktis sustojo”

Matmenys: 46*177 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: rožinės spalvos įvairūs atspalviai.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

85.00

Liko 1

Šį šilkinį šalikėlį nutapiau įkvėpta dainos pagal J.Degutytės eiles "Rudens naktis sustojo". Poetės eilėraščio žodžiai skiriasi nuo dainos žodžių. Šios dainos interpretacija tapyboje ant šilko, gavosi gilus mintimis ir vilties pilnas kūrinys. Ko gero, taip stipriai ir dramatiškai perteikti šį eilėraštį pavyko tik JAZZU.  Nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=OahL0sWN88A

Šis šilkinis aksesuaras ypatingai tiks oficialiose susitikimuose per valstybines šventes, kurios susijusios su Lietuvos nepriklausomybe.

Naudojamos švelnios, prigesintos rožinės spalvos atspalviai, nubėgančio vandens raštas, dinamiškas mano tapymo stilius, batikos technikos subtilumai - visa tai, tam kad perteiktų emociją, viltį, skausmą ir dramatiškumą J.Degutytės eilėraščio "Rudens naktis sustojo". Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm