Tapyta šilkinė skarelė „Burbulė”

Idėja. Saulei nušvietus visu spalvingumu pasirodo burbulės.

Matmenys: 90*90 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, habotai.

Spalvos: įvairiausios ramios spalvos.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

120.00

Liko 1

Lyg pūkuotos burbulės, apvalūs žiedynai, atrodo kaip burbuliukai. O saulės atokaitoje jie pritraukė įvairias vaivorykštės spalvas. Galiausiai tai teptuko prisilietimais nugulė ant natūralaus šilko skarelės.

Kvadratinę skarelę galima nešioti su vakarine suknele arba bet kurią saulėtą dieną. Tokiu būdu visu grožiu atsiskleis natūralaus šilko blizgesys ir unikalus dizainas. Tai bus ypatinga dovana kiekvienai moteriai, kuri dievina meną!

Šis gamtos momentas, gėlių burbulės, perteikiamas išraiškingais spalviniais niuansais. Giliai mėlynos, rudos, bordo ir auksinio smėlio derinys – gražiai suskamba tarpusavyje. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Šį kartą išbandomas šilkinis habotai šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, nepermatomas, tankesnis nei ponžas, dalinai matinis ir kartu blizgus, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su autoriaus inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm