Šilkinė skarelė „Augalų pėdsakai”

Idėja. Paslaptingi pėdsakai.

Matmenys: 68*68 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepsatinas.

Spalvos: švelni rožinė, intensyvi rožinė.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

45.00

Liko 1

Maža skarelė dailiai deri prie marškinukų ar kaip dekoratyvinė juosta prie rankinuko ar kaip plaukų aksesuaras. Šis dydis toks universalus, kad net pasitelkus įvairias idėjas, bus galima įvairiai priderinti prie aprangos ar net interjere.

Pasitelkiant mišrias technikas ir truputis "sėkmės" - gavosi smagi skarelė. Subtilūs augalų lapų antspaudai  ir paslaptingojo pėdsakų junginys, regis, gavosi žavinga skarelė.

Ryškiam kontrastingam rezultatui gauti taikyta energingos ir malonios rožinės spalvos derinys. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdsatinas šilkas. Ši šilko rūšis yra tarp krepdešino ir satino - ne taip blizgi ir slidi kaip satinas, nepermatoma, tanki šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm