Autorinis tapytas ant šilko paveikslas „Vilkdalgiai. Po saule”
Idėja. Vilkdalgiai po saule.

Matmenys: 65*86 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas.

Spalvos: įvairiaspalviai oranžiniai ir mėlyni tonai.

Rėminimas: kokybiškas profesionalus rėminimas.

110.00

Liko 1

Sunku atsakyti, ko vilkdalgiai taip pakerėjo mane. Paveikslas tinkamai įsilies į šiltų spalvų interjerą. Jis skleidžia ramumą ir šiltumą, lyg po saule. Šį paveikslą derinkite persikinių, oranžinių spalvų erdviuose interjeruose, ar mėlynuose interjeruose derėdamas kaip kontrastingas akcentas.

Vidutinio dydžio stačiakampio formos paveikslas "Vilkdalgiai. Po saule" nutapytas ant šilko su intencija sukurti šiltai nuteikiančią akimirką lyg saulei nušvietus.

Naudojami kontrastingi ir skaidrųs spalvų sąskambiai. Tapymo stilius yra dinamiškas, o karštos batikos technika suteikia dramatiškumo. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas plono krepdešino šilkas (patvarus laikui). Paveikslo rėminimas pasirinktas minimalistinis - šilkas aptemptas ant porėmio profesionaliai, kas leidžia būsimame interjere derinti individualiai (papildomai įsigyjant rėmus, jei tai norima). Paveikslas yra be stiklo ar stiklo pakaitalo (plastiko). Yra pakabinimo funkcija.

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus kartoninis, siuntoms pritaikytoje dėžėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai atvirutėje su tapyto šilko inkliuzu. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 2 kg
Išmatavimai 70 × 70 × 5 cm