Edukacija grupei su Silky lady design

Asmenų kiekis: rekomenduojama iki 20 žmonių.

Skirta: grupei žmonių, kurie nori kūrybiškai praleisti laiką.

Trukmė: apie 2-4 val.

Vieta: jūsų vieta.

Kaina*: nuo 25 Eur asmeniui.

25.00

Išankstinis užsakymas

Šiose tapybos ant šilko edukacinėse grupės užsiėmimuose gali dalyvauti 5-20 asmenų. Užsiėmimas puikiai tiks mokyklinei edukacijai, kurios metu moksleiviai susipažins su tapybos ant šilko technikomis. Taip pat neįgaliųjų, senjorų bendruomenėms, įvairioms socialiai pažeidžiamoms ar kitoms grupėms kaip raminamoji, terapinė, lavinamoji ir kūrybinė priemonė. Tai net gali būti ir šauni įmonės renginio dalis, sustiprinanti tarpusavio bendravimą tarp kolegų ir sukurianti malonią atmosferą.

Lektorė su visa būtina įranga atvyks sutartu laiku į jūsų nurodytą vietą, tad jums net nereikės niekur keliauti. Tereikia su savimi pasiimti gerą nuotaiką ir leisti skleistis fantazijai. O po tapybos ant šilko užsiėmimo kiekvienas sau pasidovanos savo unikalų rankomis tapytą aksesuarą ar kitą margintą šilkinę idėją.

Galite išsirinkti: 55*55cm / 74*74cm / 90*90cm šilkinė skarelė ar 45*150 / 45*180 šilkinis šalikėlis, ar atvirukų komplektas, ar nedidelis paveikslas.

Vykstu į visus gražius Lietuvos kraštelius.

*Kaina priklauso nuo daugelio faktorių: sutarto individualios pamokos turinio, pasirinktų priemonių, kelionės atstumo ir vietos.

Manau turite daugiau neaiškumų, duokite apie tai žinoti - atsakysiu plačiau ir detaliau.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!