Autoriniai tapyti ant šilko paveikslai „Bijūnai”. Diptikas.
Idėja. Bijūnų burbulai.

Matmenys: 47,5*89,5 cm (išoriniai rėmo matmenys)

Sudėtis: 100% natūralus šilkas.

Spalvos: pasteliniai tonai.

Rėminimas: kokybiškas profesionalus rėminimas.

130.00

Liko 1

Grafikos, šaltos batikos ir tapybos atlikimo technikomis atliktas diptikas kur buvo siekta perteikti bijūnų žiedų "burbulus". Šių ramių pustonių paveikslai tinkamai įsilies į urbanistinio stiliaus interjerą. Ypatingai dera su betono tekstūra bei gražiai sužaidžia su plieno elementais interjere. Juos galima komponuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

Vidutinio dydžio stačiakampio formos du paveikslai "Bijūnai" buvo nutapyti norint perteikti subtilias bijūno žiedo formas panaudojant kuo švelnesnę spalvinę gamą. Parduodami abu kartu, jei nesutarta kitaip.

Naudojami švelnūs pasteliniai spalvų deriniai. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas plono krepdešino šilkas (patvarus laikui). Paveikslo rėminimas atliktas profesionaliai, pasirinktas papildantis paveikslo turinį su šiek tiek metalizuotu rėmo paviršiumi. Ištapytas šilkas aptemptas ant porėmio, o vėliau tvirtinamas rėmas. Paveikslas yra be stiklo ar stiklo pakaitalo (plastiko). Yra tiek vertikali, tiek horizontali pakabinimo funkcija - tai suteikia universalumo derinti Jūsų interjere.

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus kartoninis, siuntoms pritaikytoje dėžėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai atvirutėje su tapyto šilko inkliuzu. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 2 kg
Išmatavimai 70 × 70 × 5 cm