Augaliniais dažais marginta šilkinė skarelė „Lapai smėlyje”

Idėja. Ant švelnučio smėlio pribiro lapų.

Matmenys: 93*93 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, ponžas.

Spalvos: švelnaus smėlio.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

35.00

Liko 1

Įdomu tai, kad per Velykas įprastai dažome margučius, laikantis senųjų lietuvių tradicijų marginame augalais, o aš marginu ir šilkus. Nesuklaidinsiu, augalų nuovirą naudoju ir margučiams, ir šilkui marginti. Susukti šilkai ir margučiai, kaip inkstai taukuose, verda įvairiausių augalų ištraukuose.

Šį kartą pasirinkti miško medžių lapai, o galutinį akcentą suteikė svogūnų lukštų nuoviras. Švelnios smėlio spalvos tiesiog padengia šilką, o lapai paliko gamtos pėdsaką. Natūralių augalų marginimo būdas yra itin sudėtingas procesas, todėl išgauti spalvotą audinį ir tinkamai ją užfiksuoti tekstilėje kaip specifinį antspaudą yra nemenkas iššūkis. Ir tai išlieka kaip unikalus, vienetinis kūrybinis prisilietimas. Nebuvo naudojami jokie cheminiai elementai. Juk tai tvaru gamtai, palyginti su tekstilės pramone.

Ši skarelė ypač tinka kuklioms moterims, kurios vertina rankų darbą ir siekia dėvėti tvarios mados aksesuarus ar drabužius. Kvadratinė skarelė „
Lapai smėlyje“ atliepia augalais išgautus ornamentus ir spalvas.

Buvo pasirinktas ponžo (ponge) šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, silpnai permatomas, blizgus. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm