Tapytas šilkinis šalikėlis „Distancija”

Idėja. Didžiausias atstumas tarp dviejų žmonių yra nesusipratimas.

Matmenys: 40*150 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: mėlyna ir rausva.

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

65.00

Liko 1

Šilkinis trumpas šalikas "Distancija", kur norėjosi nutapyti stilizuotą moters ir vyro portretą, suteikia WOW efektą kai grafiškai pateikta ši mintis. Šią idėją apjungia posakis - "THE WORST DISTANCE BETWEEN TWO PEOPLE ARE MISUNDERSTANDING". Užrašas anglų kalba, atliktas grafišku šrifto stiliumi šalikėlio šonuose du kartus. Tai gali būti puiki idėja, kai susipykote su savo antrąja puse.

Šilkinis aksesuaras yra elegantiškas aprangos elementas. Naudojama moteriška ir vyriška stereotipinė spalva, t.y. spalvos - rami mėlyna ir šiltai rausva spalva, kurios persilieja degrade principu. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm