Margintos augalais dvi šilkinės skarelės „Dvynės”

Idėja. Išbandyti veidrodišką dažymą eukalipto lapais.

Matmenys: dvi po 74*74 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, ponžas.

Spalvos: švelni smėlinė, šviesi rausvai ruda .

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

 

77.00

Liko 1

Dvi natūralaus šilko skarelės margintos eukalipto lapais. Tai lyg dvynės, tai identiškai panašios, bet kartu ir skirtingos. Net eukalipto lapai paimti dviejų rūšių suteikia įdomius kontrastus, lyg identiški dvyniai pasidalino savo savybėmis per puse ir abu tokie savo formomis išskirtiniai. Natūralaus augalinio marginimo būdas yra itin sudėtingas procesas, todėl išgauti dažinę medžiagą ir tinkamai užfiksuoti tekstilėje, kaip konkretų antspaudą yra ne menkas iššūkis. Ir tai lieka kaip vienintelis, nepakartojamas dar kartelį kūrybinis prisilietimas. Juk tai ir tvaru gamtai palyginus su tekstilės pramone.

Švelnios smėlinės spalvos tiesiog dengia šilką, o rausvai rudos eukalipto lapų palikti antspaudai lyg bando išlikti amžinai. Šios skarelės ypatingai tiks moterims dvynėms, ar neišskiriamoms draugėms lyg dvynėms, ir kartu jos vertina rankų darbą ir siekia dėvėti tvarios mados aksesuarus ar drabužius. Šios skarelės parduodamos komplekte dvi. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas ponžo šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, silpnai permatomas, blizgus. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm