Tapyta šilkinė maža skarelė „Meškučiai”

Idėja. Simpatiški meškučiai nori nusifotografuoti! 😉

Matmenys: 55*55 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, ponžas.

Spalvos: švelniai ruda, pilka ir žalia.

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

35.00

Liko 1

Ar jūms patinka maži meškučiai? O gal kolekcionuojate juos? O gal tik ieškote mielos dovanos vaikui... Tai gali būti praktiška dovana vietoje žaislo. Tai smagus šilko aksesuaras su mažų meškinų motyvais.

Tai vienintelis tokio pobūdžio kūrybinis darbas. Nedidelė kvadratinė skarelė tikrai tiks ne vien vaikui, bet ir suaugusiajam. O spalvų derinys neturi įtakos, ar aksesuarą dėvės mergaitė ar berniukas. Karštą dieną natūralaus šilko aksesuaras apsaugos galvą nuo saulės, o vėsę dieną kaklą – nuo ​​peršalimo. O ši meškučių motyvo skarelė atrodo išskirtinai charizmatiškai ir originaliai, nes dizainas išskirtinis, tapytas rankomis.

Švelnūs šios skarelės atspalviai perteikia santūrumo ir jaukumo jausmą. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas ponžo (ponge) šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, silpnai permatomas, blizgus. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm