Tapytas šilkinis šalikėlis „Rausvažiedės ežiuolės”

Idėja. Kokia ji, ežiuolė ant šilko?

Matmenys: 46*180 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: rausvos, žydros, baltos ir nugesintos violetinės spalvos deriniai.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

130.00

Liko 1

Pakerėjo ir mane šiais metais ežiuolių žiedų dailumas. Jos man visu gražumu sudomino savo formomis ir spalvų retumu, kai toks gausus gėlių žydėjimo metas. Kiekviena sukurta tapybos ant šilko idėja nėra kartojama. Tad jauskitės drąsiai, kai šis aksesuaras bus toks vienintelis ir unikalus. O ežiuolių žiedų gausa užburs savitu gražumu ir giluma.

"Rausvažiedės ežiuolės" ilgas šalikas sukurtas itin dinamiško stiliaus, kai spalvų gausa žaidžia lyg saulės zuikučiai. Tapyta rankomis daug ežiuolės žiedų, o pasirinktas natūralaus šilko rūšis suteikia išskirtinės prabangos įspūdį.

Švelniai violetiniai, mėlyni, balkšvi, rausvi, rudi tonai, žaisdami vienas su kitu, suteikia gamtos energijos pojūtį ir netikėtumo jausmą. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, bet švelnus, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm