Vidutinio dydžio tapytos ant šilko atvirutės „Eglė”
Idėja. Šilkiniai linkėjimai Naujametinėje atvirutėje.

Matmenys: 11,4*17,8 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, popierius.

Spalvos: įvairiaspalviai.

SVARBU. Užsakydami nurodykite papildomame laukelyje, kurią atvirutę išsirinkote.

10.00

Liko 3

Artinasi metų užbaigimo šventės? Norite suspėti išsiųsti sveikinimą į užjūrį? O padovanoti bet kurią iš šių, sveikinimo atvirutę, yra nuostabi idėja. Juk tai yra tapyta rankomis, kiekviena išskirtinai kitokia, neatkartojama. Toks sveikinimas rodo jūsų individualumą, sentimentalumą ir ypatingą ryšį svarbiam žmogui. Tapytos sveikinimo atvirutės su šilko tapybos intarpu neretai tampa interjero dekoras.

Maišant įvairias technikas ir kartu išbandant įvairius efektus ant šilko, liko tapyto šilko gabaliukai. Tačiau, kad nenugultų tai giliai dėžutėse, laikantis tvaraus gamtai principo, tai buvo panaudota atvirukų gamybai. Nuotraukose (iš arti) matosi natūralaus šilko tekstūra ir daugiaspalviškumas. Kiekvienas atvirukas yra unikalus ir išskirtinis, nes jo dizainas nekartojamas.

Atverčiami atvirukai su tapytais šilko intarpais – viena iš mano kūrybinių kolekcijų. Kviečiu išsirinkti mieliausią ir kerintį atviruką bei dovanoti paslaptį.

Dydis: 11,4*17,8 cm.

Parduodama poromis (kaina nurodyta už porą). Pirmoji pora su rožiniais intarpais. Antroji pora su žaliais intarpais. Trečioji pora su įvairiaspalviais intarpais. Perkant informuokite, kurią atviručių porą įsirinkote.

Kitos detalės:
- kokybiškas reljefinis popierius,
- baltas atviruko pagrindas,
- įklijuotas tapytas natūralaus šilko gabaliukas,
- stilizuotas piešinys,
- atverčiamas atvirukas,
- atviruko viduje šilko nesimato,
- standartinio dydžio.

Medžiaga: storas popierius, 100% natūralus šilkas.

Intarpo spalvos: įvairios. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Pakavimas. Pakuotė bus su minimalistinėmis dekoracijomis, saugiai supakuota į kartoną ir burbulinį voką. Jei norite rašytinio sveikinimo, rekomenduojama iš anksto susisiekti su Silky lady design ir nurodyti tekstą, kurį užrašyti į atviruką.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.050 kg
Išmatavimai 20 × 20 × 5 cm