Tapyta šilkinė skarelė „Karamelinės pienės”
Idėja. Karamelizuoti pienių pūkai.

Matmenys: 92*92 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: pacukruotos karamelės atspalviai.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

85.00

Liko 1

Saulės vėlyvo pavasario spinduliais nutvieksta driekiasi pienių pieva... Tai dar viena unikali tapyta ant šilko idėja, kur pienių pūkai mėgaujasi saulės spinduliuose. Linijomis ir dėmėmis dekoruotas, solidžių šiltų ir saldžių, lyg karamelė, spalvų šilkinė skarelė yra tinkamas pasirinkimas oficialių susitikimų ir renginių aprangos elementas. Tai gali būti įmantri ir nepakartojama verslo dovana moteriai.

Natūralaus šilkinė skarelė "Karamelinės pienės" dekoruota linijomis ir dėmėmis, taškais - kai visą tai dailiai dera karamelės, skaisčios geltonos, rudos ir melsvos spalvų deriniai.

Naudojamos įvairios šiltos spalvos - karamelinė ruda, gelsva, smėlinė, rami rausva, melsva, bei ruda ir pan. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, nepermatomas, dalinai blizgus, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm