Tapyta šilkinė skarelė „Auksiniai keturi medžiai”

Idėja. Gyvybė auksiniuose medžiuose teka ratu.

Matmenys: 90*90 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, šifonas.

Spalvos: žemiškai švelnių rudų spalvų įvairovė.

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

85.00

Liko 1

Gyvybės medžių idėjos tęsiniui, norint perteikti gyvybės rato simboliką, "susipynė" keturi auksiniai medžiai. Šis šilkinis tapytas aksesuaras su tiek daug žiedų tiks moteriai, kuriai svarbu aprangoje derantis santūrumas. Žemės spalvų subtilus žaismas palengvins dovanos išrinkimą - tai gali būti vertinga dovana žemiškai moteriai, kuriai artimas gamtos alsavimas.

Šilkinė skarelė "Auksiniai keturi medžiai" dera nešioti visais metų laikais. Rankomis tapyta skarelė su keliais šimtais žiedelių ir susijungusiu medžių vainiku, lyg apsikabinę gyvybės medžiai.

Naudojama šiltų spalvų niuansai: rudi ir smėliniai atspalviai. Visą tai apglėbia auksinės linijos. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Naudojamas šifono natūralus šilkas, kuris geriausiai dera ant tamsių drabužių. Taip spalvos tik tampa ryškesnės ir labiau atsiskleidžia. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su autoriaus inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm