Didelės tapytos ant šilko atvirutės „Magnolija”
Idėja. Šilkiniai linkėjimai atvirutėje.

Matmenys: 13,5*24,8 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, popierius.

Spalvos: įvairiaspalviai.

15.00

Liko 1

Padovanoti šį sveikinimo atviruką yra visiškai unikali idėja. Rankdarbiai ir tapyba rodo jūsų išskirtinumą ir ypatingą pagarbą svarbiam žmogui. Rankomis tapyti sveikinimo atvirukai su šilko tapyba gali tapti Jūsų individualaus interjero puošmena.

Dažnai po tapybos aksesuarų ant šilko lieka balto šilko gabalėliai, ant kurių dažnai piešiau ką tik širdis geidžia. Šiuo metu tai buvo magnolijos žiedai, nupiešti ant šilko. O vėliau tapo 3 atvirukų rinkiniu. Nuotraukoje iš arti matosi natūralaus šilko tekstūra ir daugiaspalvis dažymas. Kiekvienas atvirukas yra unikalus ir nepakartojamas, nes jis nutapytas tik vieną kartą.

Atvirutės su dažytais šilko intarpais – viena iš mano kūrybinių kolekcijų. Kviečiu išsirinkti mieliausią ir kerintį atviruką ir padovanoti jį su paslaptimi.

Kaina nurodyta uz tris vienetus, t.y komplektas.

Dydis: 13,5*24,8 cm.

Kitos detalės:
- auksinė / sidabrinė linija aplink motyvą,
- reljefinis, tekstūrinis popierius,
- karališka žalia / karališka mėlyna / sodri raudona - atviruko pagrindas,
- įklijuotas tapytas natūralaus šilko gabaliukas,
- stilizuotas piešinys,
- atverčiamas atvirukas,
- atviruko viduje šilko nesimato,
- nestandartinio dydžio.

Medžiaga: storas popierius, 100% natūralus šilkas.

Intarpo spalvos: bordo, švelni rožinė, jūros mėlynumas, žolės žalia, balta. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Pakavimas. Pakuotė bus su minimalistinėmis dekoracijomis, saugiai supakuota į kartoną ir burbulinį voką. Jei norite rašytinio sveikinimo, rekomenduojama iš anksto susisiekti su Silky lady design ir nurodyti tekstą, kurį užrašyti į atviruką.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.050 kg
Išmatavimai 20 × 20 × 5 cm