Tapyta šilkinė maža skarelė „Sūrio gyvenimas”

Idėja. Simpatiškos pelės skanauja sūrį. Juk tai sūrio gyvenimo akimirka! 😉

Matmenys: 55*55 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, ponžas.

Spalvos: švelniai geltona ir pilka.

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

35.00

Liko 1

Ar jūs dievinate sūrį? O gal kolekcionuojate pelių motyvą? O gal tik ieškote mielos dovanos vaikui... Tai puikus šilko aksesuaras su mažų pelių motyvais.

Tai vienintelis tokio pobūdžio kūrybinis darbas. Nedidelė kvadratinė skarelė tikrai tiks ne vien vaikui, bet ir suaugusiajam. O spalvų derinys neturi įtakos, ar aksesuarą dėvės mergaitė ar berniukas. Karštą dieną natūralaus šilko aksesuaras apsaugos galvą nuo saulės, o vėsę dieną kaklą – nuo ​​peršalimo. O šią sūriu besimėgaujančių pelių motyvo skarelė atrodo išskirtinai charizmatiškai ir originaliai, nes dizainas išskirtinis, tapytas rankomis.

Švelnūs šios skarelės atspalviai perteikia santūrumo ir jaukumo jausmą. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas ponžo (ponge) šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, silpnai permatomas, blizgus. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm