Trumpa lininė suknelė „Muzika kišenėje”

Idėja. Muzika kišenėje.

Matmenys: S dydis arba EU 36-38 dydis

Sudėtis: 100% linas.

Spalvos: chaki.

Siuvimas: siūta profesionalios siuvėjos modeliuotojos.

45.00

Liko 1

Keturios lininės suknelės buvo sukurtos drauge, tuomet kai kilo noras dekoruoti lino pluoštą (medžiagą). Jos tapo kartu kaip išbandymas ir pasibandymas ateities idėjoms įgyvendinti. Tai viena iš jų – kukli chaki spalvos natūralaus lino suknelė. Ant jos rankomis piešiau stilizuotą muzikos penklinę. Kodėl muzika negali sklisti iš kišenių? Gali! 🙂

Suknelės modeliukas ir pasiuvimas itin patogus ir kruopštus. Geriausiai atrodys smėlio laikrodžio figūrą turinčiai moteriai, ir ne tik. Suknelė turi dvi dideles kišenes ties juosmeniu ir vieną prie krūtinės kairėje. Muzikos penklinė driekiasi nuo vienos iki kitos kišenės įstrižai, vertikaliai per suknelę. Tai vienintelė šio dizaino (piešinio) suknelė.

SVARBU. Ši suknelė buvo kurta eksperimentinė ateities idėjoms įgyvendinti, todėl turi smulkių trūkumų. Prašysiu susisiekti, kad galėčiau detaliau informuoti Jus apie tai prieš perkant.

Dydis: S dydis arba EU 36-38 dydis. Išmatavimai: krūtinė 100 cm, juosmuo 95 cm, klubai 100 cm, rankovės (anga) plotis 35 cm, suknelės ilgis 95 cm.

Ši lininė tapyta suknelė yra chaki vientisos spalvos su auksinių linijų piešiniu (nuotraukuose buvo tai labai sunku perteikti). Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Sudėtis: 100% natūralus linas (švelnus, neperregimas).

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.500 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm