Augalais dažytos vilnoninės riešinės „Saulėtekis”

Idėja. Išbandyti riešinių mezgimą su nudažytais augalais vilnos siūlais

Matmenys: 21*8,5 (8,5*2) cm. Atitinka M-L moteriai arba S-M dydį vyrui.

Sudėtis: 100% Lietuvoje augintų avių vilna.

Spalvos: rožiniai atspalviai.

Mezgimas: megzta rankomis. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, nevaržantis delno ir piršto judesių.

35.00

Liko 1

Natūralios lietuviškos vilnos siūlų, dažytų augalais (šaltekšnis), riešinės megztos rankomis. Tausojantis gamtą marginimo būdas padeda man prisidėti prie tvarios aplinkos. Augalinio dažymo vilna tinka alergiškiems ir šilumą mėgstantiems žmonėms. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, nevaržantis delno ir piršto judesių.

Šios riešinės puikiai tinka vairuojant ar pasivaikščiojimams. Modelis netrugdo naudotis mobiliaisiais prietaisais kaip pirštinės, nes jų nereikia nusimauti. Avies vilnos pernelyg šiurkštokas siūlas ypatingai gerina riešo ir delno kraujotaką. Saulėtos riešinės pritaikytos nešioti moterims mėgstančioms šilumą ir praktišką patogumą.

Švelnūs rausvi deriniai buvo išgauti iš šaltekšnio augalo nuoviro. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Kiekviena unikali  idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.400 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm