Tapyta šilkinė satino skarelė „Geltoni lubinai”

Idėja. Įstabūs geltonieji lubino žiedynai.

Matmenys: 90*90 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešino satinas.

Spalvos: geltona, ruda, šviesi mėlyna, prigesinta violetinė.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

150.00

Liko 1

Nuostabaus grožio geltoni lubinai padabino švelnaus satino šilko skarelę. Tai tapyta visa lubinų žiedų visuma ratu su daugybe spalvų gama. Be abejo, šis unikalus rankų darbas ir dizaino sprendimas atskleis Jūsų šiltą temperamentą.

Kiekvieną vėlyvą pavasarį pakelės nusispalvina violetiniai... O dekoratyvūs geltoni lubinai yra daug aukštesni ir didesniais žiedynais. Visą tai kuria didžiulę ekspresiją.

Švelnūs geltoni, žydri, violetiniai tonai, žaidžiantys tarpusavyje, suteikia stipraus įspūdžio jausmą. O pasirinktas blizgus krepsatino natūralus šilkas suteikia išskirtinės prabangos įspūdį. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepsatino (viena skarelės pusė kaip satinas, kita kaip krepdešinas) šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, bet švelnus, nepermatomas, matinė viena pusė (krepdešino), kita slidi ir spindinti (satino), tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm