Augalais dažytos vilnoninės riešinės „Saulėlydis”

Idėja. Išbandyti riešinių mezgimą su nudažytais augalais vilnos siūlais.

Matmenys: 26*9,5 (9,5*2) cm. Atitinka L-XL dydį moteriai arba M-L dydį vyrui.

Sudėtis: 100% vilna.

Spalvos: šilti geltoni atspalviai.

Mezgimas: megzta rankomis. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, nevaržantis delno ir piršto judesių.

35.00

Liko 1

Riešinės iš natūralios vilnos siūlų, dažytų augalais (dažinė raudė ir kt.). Šis marginimo būdas yra tausojantis gamtą, taip siekiu prisidėti prie tvarios aplinkos. Augalinio dažymo vilna tinka alergiškiems ir šilumą mėgstantiems žmonėms. Aksesuaras megztas rankomis. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, nevaržantis delno ir piršto judesių.

Šios riešinės puikiai tinka vairuojant ar pasivaikščiojimams. Modelis netrugdo naudotis mobiliaisiais prietaisais kaip pirštinės, nes jų nereikia nusimauti. Pasirinktas šiurkštokas vilnos siūlas, kuris ypatingai gerina riešo ir delno kraujotaką. Saulėtos riešinės pritaikytos nešioti ne tik moterims, bet ir vyrams.

Švelnūs geltoni, smėliniai ir nugesintos oranžinės spalvos deriniai. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Kiekviena unikali  idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.400 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm