Mažos tapytos ant šilko atvirutės „Vilnius”
Idėja. Šilkiniai linkėjimai atvirutėje.

Matmenys: 10,5*15,2 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, popierius.

Spalvos: įvairiaspalviai.

5.00

Liko 1

Padovanoti bet kurį iš šių, sveikinimo atviruką, yra visiškai unikali idėja. O kai tai yra tapyti rankomis, kiekvienas išskirtinai kitoks, neatkartojamas, rodo jūsų individualumą, sentimentalumą ir ypatingą ryšį svarbiam žmogui. Tapyti sveikinimo atvirukai su šilko tapybos intarpu taip pat gali tapti Jūsų išskirtinio interjero puošmena.

Vilniaus architektūros momentai nugulė tapyboje ant natūralaus šilko. Vilnius yra vienas iš gražiausių Europos sostinių, o man jis širdyje. O jo simboliai, stilizuotai tapyti, vėliau tapo atvirukais. Nuotraukose (iš arti) matosi natūralaus šilko tekstūra ir daugiaspalviškumas. Kiekvienas atvirukas yra unikalus ir išskirtinis, nes jis nutapytas tik vieną kartą.

Atverčiami atvirukai su tapytais šilko intarpais – viena iš mano kūrybinių kolekcijų. Kviečiu išsirinkti mieliausią ir kerintį atviruką bei dovanoti paslaptį.

Dydis: 10,5*15,2 cm.

Kitos detalės:
- kokybiškas popierius,
- baltas atviruko pagrindas,
- įklijuotas tapytas natūralaus šilko gabaliukas,
- stilizuotas piešinys,
- atverčiamas atvirukas,
- atviruko viduje šilko nesimato,
- standartinio dydžio.

Medžiaga: storas popierius, 100% natūralus šilkas.

Intarpo spalvos: ruda, pilka, geltona; juodos linijos. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Pakavimas. Pakuotė bus su minimalistinėmis dekoracijomis, saugiai supakuota į kartoną ir burbulinį voką. Jei norite rašytinio sveikinimo, rekomenduojama iš anksto susisiekti su Silky lady design ir nurodyti tekstą, kurį užrašyti į atviruką.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.050 kg
Išmatavimai 20 × 20 × 5 cm