Dovanų kuponas 80 Eur

Idėja. Tapyta ant šilko dovana, kurią įsirinks pats dovanos gavėjas.

Vertė: 80 eur.

Terminas: 2-5 d.d.

Galiojimas: 6 mėn.

80.00

Liko 10

Kai sunku išrinkti dovaną svarbiam asmeniui, geriausias sprendimas tampa dovanų kuponas. O galbūt norite padėkoti žmogui, kurį ne tiek gerai pažįstate, kaip mokytoją, auklėtoją, vadovę, kolegę, gydytoją ar pan. O gal iš tiesų Jums labai sunku išrinkti dovaną žmogui, kuris viską turi, ir turbūt sunku šiais laikais nustebinti… Tai dovanų kuponas padeda jums išspręsti šiuos nejaukius momentus, o dovanos gavėjas galės išsirinkti sau mielą unikalią tapytą ant šilko idėją, o gal net išbandyti šią paslaptingą meno rūšį.

Įsigijus dovanų kuponą galėsite išsirinkti bet kurią tapytą ant šilko idėją ar net kelias iš krautuvėlės (Plačiau...), už dovanų kupone nurodytą sumą. Galima rinktis ir edukacinį užsiėmimą, kurio metu dovanos gavėjas galės išbandyti tapybą ant šilko (Plačiau...). Pasirinkus didesne verte pirkinių krepšelį – sumokėsite kainų skirtumą. Pasirinkus mažesne verte pirkinių krepšelį – skirtumas negrąžinamas.

Įpakavimas. Dovanų kupono dizainas yra kaip stilingas vokelis su kaspinėliu. Jis išsiunčiamas neužpildytas (nebent sutarta kitaip). Galite pridėti sveikinimo žodžius.

Galiojimas. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius su galimybe pratęsti dėl nenumatytų aplinkybių.

Pristatymas. Atsiunčiamas dovanų kuponas fiziniu pavidalu per 2-5 d.d. Pristatymo terminas nurodytas, kai siunčiama į Lietuvos teritoriją (išskyrus Kuršių Nerija). Gauti siuntas į Kuršių Neriją rekomenduojama per Omnivos paštomatą. Yra galimybė pristatyti gyvai Vilniuje ar Vilniaus rajone. Į užsienio valstybes pristatymo terminas yra kitas. Visos dovanos išsiunčiamos sekančią dieną nuo ap-mokėjimo gavimo dienos. Nuo šios dienos skaičiuojamas pristatymo terminas.

Grąžinimo garantija. Jei vis dėl to dovana neatitiktų Jūsų lūkesčių – pabandysime sutarti dėl individualaus sprendimo. Grąžinimo garantija taikoma pagal ES galiojančias normas. Plačiau…

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.050 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm