Dovana – staigmena

Idėja. Tapyta ant šilko dovana, kurią išrinks Silky lady design. Dovana be rūpesčio!

Vertė: 50 eur.

Terminas: 2-5 d.d.

50.00

Kai sunku išrinkti dovaną svarbiam asmeniui, geriausias sprendimas tampa dovanų kuponas. O galbūt norite padėkoti žmogui, kurį ne tiek gerai pažįstate, kaip mokytoją, auklėtoją, vadovę, kolegę, gydytoją ar pan. O gal iš tiesų Jums labai sunku išrinkti dovaną žmogui, kuris viską turi, ir turbūt sunku šiais laikais nustebinti… Bet jei negalite ar nenorite skirti laiko dovanos paieškai, o dar labiau norite nudžiuginti iš karto, dar geresnis sprendimas dovana staigmena.

Įsigijus staigmeną – Silky lady design savo nuožiūra išrenka tapytą ant šilko idėją ir atsiunčia numatytu terminu. Tai gali būti – tapyta ant šilko skarelė, šalikėlis, interjero dekoras ar pan. Bus išrenkama brangesnė nei įsigijote dovana iš turimo arba dar nepaskelbto asortimento.

Įpakavimas. Staigmena bus įpakuota kaip dovana. Rekomenduotina pridėti sveikinimo žodžius.

Pristatymas. Atsiunčiama dovana - staigmena per 2-5 d.d. Pristatymo terminas nurodytas, kai siunčiama į Lietuvos teritoriją (išskyrus Kuršių Nerija). Gauti siuntas į Kuršių Neriją rekomenduojama per Omnivos paštomatą. Yra galimybė pristatyti gyvai Vilniuje ar Vilniaus rajone. Į užsienio valstybes pristatymo terminas yra kitas. Visos dovanos išsiunčiamos sekančią dieną nuo apmokėjimo gavimo dienos. Nuo šios dienos skaičiuojamas pristatymo terminas.

Grąžinimo garantija. Jei vis dėl to dovana neatitiktų Jūsų lūkesčių – pabandysime sutarti dėl individualaus sprendimo. Grąžinimo garantija taikoma pagal ES galiojančias normas. Plačiau…

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.050 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm