Tapyta šilkinė skarelė „Sakūros naktyje”
Idėja. Nuostabus sakurų grožis naktį.

Matmenys: 90*90 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: nustebinančios rausvos ir mėlynos spalvos.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

120.00

Liko 1

Kas kartą, pavasarį, mes Vilniečiai (ir ne tik) skubame džiaugtis pražydusiomis sakuromis Neries pakrantėje. Prisėdame, grožimės, puolame įamžinti savo mobiliuosiose. O ar teko Jums jas stebėti nakties šviesoje. Jos dar labiau žavinčios, pakerinčios savo švelnumu ir jautrumu.

O kodėl jų, žiedynų margumą nenešioti visus metus. Tai dar viena unikali tapyta ant šilko idėja, kur sakurų tūkstantis žiedelių įsiamžino natūralaus šilko skarelėje. Dekoruota, tapyta rankomis, solidžių spalvų šilkinė skarelė yra tinkamas pasirinkti oficialių susitikimų ir renginių aprangos elementas.

Šilkinė kvadratinė skarelė "Sakūros naktyje" dekoruota linijomis ir dėmėmis, taškais - kai visą tai dailiai dera su tarpusavyje panašiais rausvais, melsvais atspalviais.

Naudojamos įvairios vieną kitą papildančios spalvos - rausva, melsva, pilka, mėlyna ir pan. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, nepermatomas, dalinai blizgus, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm