Trumpa lininė suknelė „Fantastinė gėlė”

Idėja. Dekoratyvi lininė suknelė.

Matmenys: M dydis arba EU 38-40 dydis

Sudėtis: 100% linas.

Spalvos: dramblio kaulo.

Siuvimas: siūta profesionalios siuvėjos modeliuotojos.

45.00

Liko 1

Keturios lininės suknelės buvo sukurtos drauge, tuomet kai kilo noras dekoruoti lino pluoštą (medžiagą). Jos tapo kartu kaip išbandymas ir pasibandymas ateities idėjoms įgyvendinti. Tai viena iš jų – puošni dramblio kaulo spalvos natūralaus lino suknelė. Ant jos rankomis piešiau stilizuotus ornamentus kaip fantastiškas gėles.

Suknelės modeliukas ir pasiuvimas itin patogus ir kruopštus. Geriausiai atrodys smėlio laikrodžio figūrą turinčiai moteriai, ir ne tik. Suknelė turi dvi dideles kišenes ties juosmeniu ir vieną prie krūtinės kairėje. Didelės kišenės apipieštos stilizuotomis gėlėmis. Tai vienintelė šio dizaino (piešinio) suknelė.

SVARBU. Ši suknelė buvo kurta eksperimentinė ateities idėjoms įgyvendinti, todėl turi smulkių trūkumų. Prašysiu susisiekti, kad galėčiau detaliau informuoti Jus apie tai prieš perkant.

Dydis: M dydis arba EU 38-40 dydis. Išmatavimai: krūtinė 104 cm, juosmuo 95 cm, klubai 104 cm, rankovės (anga) plotis 38 cm, suknelės ilgis 96 cm.

Ši lininė tapyta suknelė yra dramblio kaulo spalvos su juodų linijų piešiniu. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Sudėtis: 100% natūralus linas (švelnus, neperregimas).

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.500 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm