Skarelė „Geltonos vandens lelijos”

Idėja. Iš mano vaikystės atklystantys upės gyvenimo prisiminimai.

Matmenys: 90*90 cm

Sudėtis: 100% šilkas, krepdešinas.

Spalvos: geltona, tamsiai mėlyna, šviesiai žalia, tamsi žalia.

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

 

Parduota

Neturime

Šilkinė skarelė puikiai apsaugo kaklą kai yra vėjuotas oras netgi žiemą.

Storo, bet kartu švelnaus šilko skarelė "Geltonos vandens lelijos" puikiai tiks dėvėti žiemą, kai dažniausiai mus aplanko peršalimas. Kartu, jau įsižiemojus, mes ilgimės pavasario ir jo gaivių ryškių spalvų. Tad ši tapyta rankomis skarelė buvo tapyta tokiu tikslu ir iš mano vaikystės atklystančiais prisiminimais apie netoli namų upėje linguojančias geltonas lelijas. Sėdėdavau ant lieptelio ir stebėdavau upės pakrantės gyvenimą.

Kaip būdinga mano stiliui - daug lašelių, taškelių. Taip ir čia, lyg ir po lietaus lelijos mėgaujasi saule. Naudojama šilta geltona bei gilios žalios ir mėlynos spalvų variacijos. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas storesnio krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Ypatingai ši šilko rūšis tinka kai žiemą esame linkę peršalti. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

 

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm