Trumpa lininė suknelė „Auksinis dramblys”

Idėja. Dramblys keliauja kartu.

Matmenys: XL dydis arba EU 44-46 dydis

Sudėtis: 100% linas.

Spalvos: chaki.

Siuvimas: siūta profesionalios siuvėjos modeliuotojos.

45.00

Liko 1

Keturios lininės suknelės buvo sukurtos drauge, tuomet kai kilo noras dekoruoti lino pluoštą (medžiagą). Jos tapo kartu kaip išbandymas ir pasibandymas ateities idėjoms įgyvendinti. Tai viena iš jų – kukli chaki spalvos natūralaus lino suknelė. Ant jos rankomis piešiau stilizuotą dramblį. Jis keliaus kartu su tavimi!

Suknelės modeliukas ir pasiuvimas itin patogus ir kruopštus. Geriausiai atrodys smėlio laikrodžio figūrą turinčiai moteriai, ir ne tik. Suknelė turi dvi dideles kišenes ties juosmeniu ir vieną prie krūtinės kairėje. Aukso linijomis išpieštas dramblys suknelės apačioje taps Jūsų sėkmingos kelionės palydovas. O iš mažosios viršutinės kišenės dar kyšos ornamentiniai raštai. Tai vienintelė šio dizaino (piešinio) suknelė.

SVARBU. Ši suknelė buvo kurta eksperimentinė ateities idėjoms įgyvendinti, todėl turi smulkių trūkumų. Prašysiu susisiekti, kad galėčiau detaliau informuoti Jus apie tai prieš perkant.

Dydis: XL dydis arba EU 44-46 dydis. Išmatavimai: krūtinė 116 cm, juosmuo 104 cm, klubai 116 cm, rankovės (anga) plotis 39 cm, suknelės ilgis 97 cm.

Ši lininė tapyta suknelė yra chaki vientisos spalvos su auksinių linijų piešiniu (nuotraukuose buvo tai labai sunku perteikti). Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Sudėtis: 100% natūralus linas (švelnus, neperregimas).

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.500 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm