Tapyta šilkinė skarelė „Raganės ambicija”

Idėja. Daugybė raganės žiedų

Matmenys: 92*92 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: ambicingos rožinės ir violetinės spalvos deriniai.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

130.00

Liko 1

Skarelė "Raganės ambicija" patapo po kruopštaus ir charakteringo ištapymo raganės žiedų. Tokio ambicingo spalvų derinio ir pati nesitikėjau - tai stiprios, išskirtinumo ieškančios moters aksesuaras. Tai nuostabi dovana moteriai jūsų ypatingam momentui.

Kiekviena sukurta tapybos ant šilko idėja yra nėra kartojama. Tad jauskitės drąsiai, kai šis aksesuaras bus toks vienintelis ir unikalus. O raganių žiedų gausa užburs savitu gražumu ir giluma.

Išraiškingos įvairių rožinių, violetinių spalvų dėmės, išgautos pasitelkiant karštos batikos technika. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, bet švelnus, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm