Dovana el. paštu

Idėja. Tapyta ant šilko dovana, kurią išsirinks pats dovanos gavėjas, o dovanų kuponą įsigyjate greituoju būdu.

Vertė: 40 Eur.

Terminas: 1 d.d.

Galiojimas: 6 mėn.

40.00

Išvalyti

Kai sunku išrinkti dovaną svarbiam asmeniui, geriausias sprendimas tampa dovanų kuponas. O jei dovanai išrinkti nebeturite laiko, nes jos reikia dabar. Ir tai galima išspręsti su elektroniniu dovanų kuponu. Tad nustebinkite artimąjį ar padėkokite žmogui, kurį ne tiek gerai pažįstate, kaip mokytoją, auklėtoją, vadovę, kolegę, gydytoją ar pan. Juk neretai  labai sunku išrinkti dovaną žmogui, kuris viską turi, ir turbūt sunku šiais laikais nustebinti… Tai dovanų kuponas padeda jums išspręsti šiuos nejaukius momentus, o dovanos gavėjas galės išsirinkti sau mielą unikalią tapytą ant šilko idėją, o gal net išbandyti šią paslaptingą meno rūšį.

Įsigijus dovanų kuponą galėsite išsirinkti bet kurią tapytą ant šilko idėją ar net kelias iš krautuvėlės (Plačiau...), už dovanų kupone nurodytą sumą. Galima rinktis ir edukacinį užsiėmimą, kurio metu dovanos gavėjas galės išbandyti tapybą ant šilko (Plačiau...). Pasirinkus didesne verte pirkinių krepšelį – sumokėsite kainų skirtumą. Pasirinkus mažesne verte pirkinių krepšelį – skirtumas negrąžinamas.

Įpakavimas. Dovanų kupono dizainas yra kaip stilingas vokelis gaunamas elektroniniu paštu. Jis siunčiamas užpildytas, todėl būtina pridėti sveikinimo žodžius ar kita.

Galiojimas. Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius su galimybe pratęsti dėl nenumatytų aplinkybių.

Pristatymas. Išsiunčiama nurodytu elektroniniu paštu per 1 d.d.

Grąžinimo garantija. Jei vis dėl to dovana neatitiktų Jūsų lūkesčių – pabandysime sutarti dėl individualaus sprendimo. Grąžinimo garantija taikoma pagal ES galiojančias normas. Plačiau…

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.000 kg