Didelės tapytos ant šilko atvirutės „Žiedai žiedeliai”
Idėja. Šilkiniai linkėjimai atvirutėje.

Matmenys: didelės atvirutės 19,4*19,4 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, popierius.

Spalvos: melsvos, žalios.

SVARBU. Užsakydami nurodykite papildomame laukelyje, kurią atvirutę išsirinkote.

10.00

Liko 2

Norite pasveikinti 12-ųjų santuokos metinių proga? Šie metai vadinami šilkiniais. Norite nusiųsti šilkinius linkėjimus? O gal tiesiog nustebinti? Įteikti didelę tapytą atvirutę yra originali idėja. Juk tai yra tapyta rankomis, kiekviena išskirtinai kitokia, neatkartojama. Toks sveikinimas rodo jūsų individualumą, nepriekaištingą skonį ir kūrybiškumą. Mano tapytos didelio formato sveikinimo atvirutės su šilko tapybos intarpu neretai tampa interjero dekoracija.

Maišant įvairias technikas ir kartu išbandant įvairius efektus ant šilko, liko tapyto šilko gabaliukai. Tačiau, kad nenugultų tai giliai dėžutėse, nebūtų išmesta, laikantis tvaraus gamtai principo, tai buvo panaudota atvirukų gamybai. Nuotraukose (iš arti) matosi natūralaus šilko tekstūra ir daugiaspalviškumas. Kiekvienas atvirukas yra unikalus ir išskirtinis, nes jo dizainas nekartojamas.

Atverčiami atvirukai su tapytais šilko intarpais – viena iš mano kūrybinių kolekcijų. Kviečiu išsirinkti mieliausią ir kerintį atviruką bei dovanoti paslaptį.

Dydis: kvadratinės atvirutės 19,4*19,4 cm.

Parduodama po vieną. Perkant informuokite, kurią išsirinkote.

Kitos detalės:
- kokybiškas reljefinis popierius,
- baltas atviruko pagrindas,
- įklijuotas tapytas natūralaus šilko gabaliukas,
- stilizuotas piešinys,
- atverčiamas atvirukas,
- atviruko viduje šilko nesimato,
- standartinio dydžio.

Medžiaga: storas popierius, 100% natūralus šilkas.

Intarpo spalvos: įvairios. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Pakavimas. Pakuotė bus su minimalistinėmis dekoracijomis, saugiai supakuota į kartoną ir burbulinį voką. Jei norite rašytinio sveikinimo, rekomenduojama iš anksto susisiekti su Silky lady design ir nurodyti tekstą, kurį užrašyti į atviruką.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.050 kg
Išmatavimai 20 × 20 × 5 cm