Augalais dažytos vilnoninės pirštinės „Brėkštanti aušra”

Idėja. Išbandyti pirštinių mezgimą su savitai kurtu modelio dizainu, kuris tolygiai priglunda prie rankos.

Matmenys: 32*18 (9*2) cm. Atitinka XL moteriai arba L dydį vyrui.

Sudėtis: 100% Lietuvoje augintų avių vilna.

Spalvos: rožiniai atspalviai.

Mezgimas: megzta rankomis. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, nevaržantis delno ir piršto judesių.

35.00

Liko 1

Iš natūralios lietuviškos vilnos suverptų siūlų, megztos su meile rankomis pirštinės. Jų siūlai nudažyti atrinktais augalais, kurie savo spalvą palieka pustoniais. Tausojantis gamtą marginimo būdas padeda man prisidėti prie tvarios aplinkos. Augalinio dažymo vilna tinka šilumą mėgstantiems žmonėms. Modeliukas ypatingai patogus, elastingas, tolygus delnui, forma priglunda prie pirštų. Galima nešioti su atraitytu, vientisu ar užlenktu atnaru.

Šios pirštinės puikiai tinka esant minusinei temperatūrai ilgesniems pasivaikščiojimams. Modelis netrukdo delno ir piršto judesiams. Specialiai buvo sukurta su gan ilgu atnaru, pritaikytos nešioti moterims mėgstančioms šilumą ir praktišką patogumą; tad joks šaltukas neprasprūs pro rankoves. Avies vilnos šiurkštokas siūlas ypatingai gerina riešo ir delno kraujotaką.

Švelnūs rausvi deriniai buvo išgauti iš Lietuvoje rinktų augalų nuoviro. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Kiekviena unikali  idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, kartoninėje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.400 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm