Silky lady design

Unikalios tapytos ant šilko idėjos

Apie mane

    O svarbiausia man tai, kad tapydama ant šilko galiu būti visokia. Galiu piešti pagal nuotaiką, metų laikus, nes tapybos technikų gama labai plati. Na ir realizuoti šį prabangų, savo vertę bei istoriją turintį audinį labai įdomu. 

   Kūrybai mane įkvepia gėlių žiedai – jų spalvų, formų ir veislių įvairovė tiesiog varo iš proto. Nuo pat vaikystės esu jautri aplinkai, viską aplinkui pastebiu, žaviuosi, stebiu ir fiksuoju savo minčių kertelėse. Mieste mane žavi architektūros ir gamtos sinchronija, gamtoje – gėlių ir kitų augalų įvairovė. Mėgstu stebėti ir pažinti žmones – veido linijas, formas, eiseną, kūno kalbą, charakterius, ką gyvenime veikia ir pan. 

      Sveiki, esu Indrė, kūrybos ant šilko prekės ženklo „Silky lady design“ įkūrėja. Su pieštuku ir teptuku draugauju nuo pat vaikystės, tačiau tapybą ant šilko atradau prieš 14 metų. Ir nuo tos dienos degu šia aistra kasdien vis labiau. Nevadinu savęs nei profesionalia dailininke, nei tapytoja – labiau esu kūrėja, su galvoje knibždančiu naujų idėjų ir kūrybinių minčių skruzdėlynu.

     Tapybos ant šilko mokiausi Lietuvoje ir užsienyje, pas aukšto lygio šios srities meistrus. Ir per daugelį mokymosi, ieškojimo bei darbo metų sukaupiau nemenką žinių bei jau pagamintų darbų bagažą, kuriuo mielai dalinuosi su klientais ir bendraminčiais.

  Labai dažnai, kai užsimerkiu, mano vaizduotėje liejasi visokie vaizdiniai, idėjos ir mintys ką galiu nutapyti dar. Štai todėl mano darbai tokie įvairūs. Todėl, kad neturiu vientiso stiliaus, nenaudoju trafaretų, visada improvizuoju, tapau ką noriu, kas patinka, kokia mano nuotaika, ko man šiandien reikia – taškytis dažais, lieti teptuku ar piešti grafiškai, naudojant kontūrą. Tačiau pati mieliausia tapybos ant šilko technika – „karšta batika“.

   Labai dažnai eksperimentuoju ir sąmoningai stengiuosi nesilaikyti tapybos ant šilko taisyklių, nuolat ieškodama kažko naujo, dar neatrasto. Įkvėpimas ir naujos idėjos aplanko labai netikėtai – keliaujant autobusu, vaikštant mišku ar pievomis, vairuojant automobilį, geriant rytinę kavą, ar jau grimztant į nakties miegą. Todėl niekada negaliu pasakyti, kokie bus, kad ir iš anksto užsakyti nauji kūriniai. Tačiau iš anksto žinoti juk būtų taip nuobodu, tiesa?

Su spalvų gūsiu saujoj, jūsų Indrė!

Susisiekite

+370 609 98959

[email protected]

 

Apie ką norite pasikalbėti?