Suknelė „Šokančios rožės”

Idėja. Jaunatviška spalvinga suknelė apvalutei moteriai.

Matmenys: plius dydis

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, ponžas.

Spalvos: spalvų įvairovė.

Siuvimas: siūta profesionalios siuvėjos modeliuotojos.

 

Parduota

Neturime

Tapyti rožių žiedai lyg šoka po vasaros lietaus. Tai buvo atlikta pasitelkiant batikos technika, kuri kūrėjos rankose tapo kaip žaisminga ir dinamiška tapytos ant šilko idėjos išraiška. Ši šilkinė tapyta suknelė yra su gausinga atspalvių ir kontrastų. Ją rinksis moteris, kuriai svarbu aprangoje švytėti jaunatvišku polėkiu. Dizainas buvo sukurtas vienintelis ir nebus atkartojamas.

Šilkinė suknelė "Šokančios rožės" patartina vilkėti karštą dieną. Juk natūralus šilkas vėsina ir suteikia gaivumo itin šiltą dieną. O suknelės laisvas pasiuvimas, modelio dizainas leidžia jaustis patogiai ir nevaržomai. Tačiau rekomenduotina atsižvelgti į matmenis ir dėvint palikti laisvumo, suknelė turėtų lengvai kristi ant kūno, neaptempti jo. Neįliemenuota. Suknelės modeliukas nuo kaklo iki kelių pilnai yra su įsiuvu, lyg dviguba suknelė ("pasijonis"). Rankovės pasiūtos taip, kad tiktų didesnės apimties rankų savininkėms. Pasirinktas natūralaus šilko rūšis leidžia suknelei būti nežymiai perregima.

Dydis - plius dydis arba 5 XL-11 XL arba 52-64 dydis. Matmenys: krūtinė 90 cm, liemuo 90 cm, klubai 90 cm, rankovės (angos) aukštis 24 cm, kaklas (tarp pečių) 28 cm, suknelės ilgis 121 cm, vidinio "pasijonio" ilgis 95 cm.

Naudojama šiltų ir šaltų spalvų kontrastai. O visas stiprus spalvingumas dailiai dera tarpusavyje. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas ponge šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan plonas, elastingas, nepermatomas, subtiliai blizgus, plono audimo šilko rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm