Skraistė „Šnabždesiai”

Idėja. Šnabžda krokai pavasarį ankstyvą.

Matmenys: universalus dydis.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepsatinas.

Spalvos: švelni nakties prieblanda.

Siuvimas: siūta profesionalios siuvėjos modeliuotojos.

 

80.00

Liko 1

Skraistė sukurta anksti pavasarį, kai pražysta krokai. Jų būreliai įkvėpė sukurti krokų šnabždesius. Moteris, vilkinti šią skraistę, yra kerinti lyg satino žvilgesys ir paslaptinga kaip nakties mėlis, bei švelni, kaip pavasario šaukliai krokai. Dizainas buvo sukurtas vienintelis ir nebus atkartojamas.

Skraistė "Šnabždesiai" galima vilkėti visų sezonų metu, ypač norint pridengti pečius oficialiomis progomis. Natūralus šilkas vėsina ir suteikia gaivumo itin šiltą dieną, bei šildo, kai yra vėsu. Palaidinės tipo skraistė yra susiūto modelio, kurios dizainas leidžia jaustis patogiai ir nevaržomai, nes ji nenukrenta, nesmunka. Delikačiai pridengia viršutinės kūno dalies moters paslaptis. Rekomenduotina atsižvelgti į matmenis ir dėvint palikti laisvumo, skraistė turėtų lengvai kristi nuo pečių, neaptempti jų. Pasirinkta natūralaus šilko rūšis ir dizainas leidžia skraistei būti neperregima, elastingai tampria, nekylančia į viršų.

Dydis universalus. Matmenys: aukštis 72 cm, kaklo plotis (tarp pečių) 34 cm.

Nutapyta švelniais rausvais atspalviais krokai tamsiame nakties mėlynumo fone. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas 100% natūralus krepsatino šilkas. Krepsatino šilko audimo tipas yra storas, elastingas, nepermatomas, labai blizgus, tankaus audimo šilko rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 5 cm