Skarelė „Neužmirštuolės”

Idėja. Neužmirštuolių žiedelių gausa.

Matmenys: 90*90 cm

Sudėtis: 100% šilkas, ponžas.

Spalvos: skaisti žydra, rausva, švelniai rožinė, šviesi mėlyna, balkšva.

Apsiuvimas: gamyklinis apsiuvimas.

Parduota

Neturime

Neužmirštuolės simbolizuoja tikrą meilę ir pagarbą. Kai kam nors dovanojate šiuos mažyčius žiedus, tai reiškia pažadą, kad visada juos prisiminsite ir išliksite mintyse. Jie taip pat laikomi ištikimybės ir atsidavimo simboliu.

Tokio švelnaus žydrumo tapyta skarelė su daugybe žydrų neužmirštuolių žiedelių. Kiekvieną vasarą jos mirguliuoja ir traukia savo žiedelių smulkumu ir gausa. Ši skarelė "Neužmirštuolės" buvo kurta su idėja  - iš vaikystės atsiminimų.

Švelnūs rausvi, žydri, balkšvi tonai, persiliedami tarpusavyje, suteikia gaivumo ir šviesos jausmą. Tapyta gausybė žiedelių, kas dažna mano kūryboje. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas pondžo šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, silpnai permatomas, blizgus. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm