Skarelė „Į dangų”

Idėja. Auksu nulietą rudenį kanda šalna.

Matmenys: 88*93 cm.

Sudėtis: 100% šilkas, krepdešinas.

Spalvos: spalvų įvairovė.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

 

Parduota

Neturime

Šis šilkinis tapytas aksesuaras su tiek daug atspalvių ir kontrastų ypatingai tiks moteriai, kuriai svarbu aprangoje deranti įvairovė. Spalvų žaismas palengvins dovanos išrinkimą - tai puiki verslo dovana, kai norima išreikšti šiltą padėką.

Šilkinė skarelė "Į dangų" dera nešioti, kai auksu nulietą rudenį kanda šalna. Tačiau net ir kitu metų laiku... Tai ypatingas laikas, kai gamta staiga keičia savo spalvingumą. Rankomis tapyta skarelė su milijonu taškelių, dėmelių - lyg medžių viršūnės stiebiasi į dangų, vis saulės prašydamos.

Atkreipiame dėmesį į matmenis - 88*93cm. Naudojama šiltų ir šaltų spalvų kontrastai ir dinamika. O visas stiprus spalvingumas dailiai dera tarpusavyje. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas plono krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan plonas, elestingas, nepermatomas, subtiliai blizgus, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

 

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm