Skarelė „Gyvybės medžiai”

Idėja. Gyvybė medžiuose teka ratu.

Matmenys: 90*90 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, šifonas.

Spalvos: švelnių spalvų įvairovė.

Apsiuvimas: apsiūta gamykloje (kai apsiuvamas baltas šilkas, kaip ruošinys tapybai).

75.00

Liko 1

Gyvybės medžiai kaip idėja gimė norint perteikti gyvybės rato simboliką. Šis šilkinis tapytas aksesuaras su tiek daug žiedų ir švelnumo tiks moteriai, kuriai svarbu aprangoje deranti ramybė ir santūrumas. Spalvų subtilus žaismas palengvins dovanos išrinkimą - tai gali būti universali dovana mokytojai, kai norima išreikšti šiltą padėką.

Šilkinė skarelė "Gyvybės medžiai" dera nešioti visais metų laikais. Rankomis tapyta skarelė su keliais šimtais žiedelių ir susijungusiu medžių vainiku, lyg gyvybės medžiai.

Naudojama šiltų spalvų niuansai. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Naudojamas šifono šilkas, kuris geriausiai dera ant tamsių drabužių. Taip spalvos tik tampa ryškesnės ir labiau atsiskleidžia. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm