Skarelė „Geltoni bijūnai”

Idėja. Būtent geltoni bijūnai.

Matmenys: 88*88 cm.

Sudėtis: 100% šilkas, pondžas.

Spalvos: spalvų įvairovė.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

 

Parduota

Neturime

Japonų kultūroje bijūno žiedai yra kaip klestėjimo, laimės ir sėkmės simbolis. Šis šilkinis tapytas aksesuaras su tiek daug atspalvių ir kontrastų ypatingai tiks moteriai, kuriai svarbu aprangoje švytėti šiluma. Kodėl tai negali būti laime linkinčia dovana?

Šilkinė skarelė "Geltoni bijūnai" dera nešioti rudens ar net kitu metų laiku... Pasitelkiant karšta batika, skarelė su milijonu taškelių, dėmelių, atspalvių žaidžia bijūnų žieduose.

Matmenys - 88*88 cm. Naudojama šiltų spalvų kontrastai. O visas stiprus spalvingumas dailiai dera tarpusavyje. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas ponge šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan plonas, elastingas, nepermatomas, subtiliai blizgus, plono audimo šilko rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm