Šalikėlis „Pienių paunksmė”
Idėja. Stilizuoti pienių pūkai.

Matmenys: 45*172 cm.

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepdešinas.

Spalvos: nustebinančios.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

Parduota

Neturime

Stilizuotų pienių pieva driekiasi per paunksmę. Tai dar viena unikali tapyta ant šilko idėja, kur spalvingų pienių pūkai lyg mažoje paslaptyje nuo saulės auga paunksmėje, kai buvo pasirinktas gilios mėlynos spalvos fonas. Linijomis ir dėmėmis dekoruotas, solidžių spalvų šilkinis šalikėlis yra tinkamas pasirinkimas oficialių susitikimų ir renginių aprangos elementas.

Šilkinis šalikėlis "Pienių paunksmė" dekoruotas linijomis ir dėmėmis, taškais - kai visą tai dailiai dera su prigesinto mėlynumo fonu. Pienių ornamentams pasirinktos įvairios spalvos, regis ir tai nustebins Jus.

Naudojama gilios jūrų žydrynės mėlyna su įvairiais skaisčiais atspalviais. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, nepermatomas, dalinai blizgus, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm