Šalikėlis „Vilkdalgiai”
Idėja. Žavingi vilkdalgiai (irisai)

Matmenys: 45*178 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepsatinas.

Spalvos: daugiaspalviai žiedai švelniame pilkame fone.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

75.00

Liko 1

Vilkdalgiai (irisai) simbolizuoja viltį, tikėjimą ir meilės pažadą. Mano kūryboje ant šilko piešiami vilkdalgiai - neišsiamiama galybė. Kuo dažniau aš juos piešiu, tuo labiau žaviuosi vilkdalgių įvairove ir žiedų išskirtinumu, spalvingumu. O jų gausa konkuruoja vienas su kitu savo užburiančiu grožiu.

Šilkinis šalikėlis "Vilkdalgiai" nutapytas kiek vieną kartą vis norint atskleisti jų kontrastingą grožį, lyg pažadas juos mylėti amžinai.

Naudojama daug spalvų norint perteikti vilkdalgių grožį, o žiedų spalvų grakštumui atskleisti - fonas pasirenkamas švelni šilta pilka. Šį kartą tapymo stilius yra toks jautrus, o potėpiai, šešėliai, spalvų gama - tokia subtili. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepsatino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra patvarus, tankus, nepermatomas, geroji audinio pusė blizgi, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm