Šalikėlis „Vilkdalgiai”
Idėja. Žavingi vilkdalgiai (irisai)

Matmenys: 45*180 cm

Sudėtis: 100% natūralus šilkas, krepsatinas.

Spalvos: daugiaspalviai žiedai, tamsi karališka žalia.

Apsiuvimas: apsiūta siuvimo mašina.

Parduota

Neturime

Vilkdalgiai (irisai) simbolizuoja viltį, tikėjimą ir taiką. O jų veislių gausa konkuruoja viena su kita savo užburiančiu grožiu. Vilkdalgių tematika mano tapyboje ant šilko yra tokia neišsiamiama idėjų gelmė. Kuo dažniau aš juos piešiu, tuo labiau žaviuosi vilkdalgių įvairove ir žiedų išskirtinumu.

Šilkinis šalikėlis "Vilkdalgiai" nutapytas vis gėrintis jų forma ir spalvų įvairove. Šį kartą pavyko nutapyti labai spalvingus ir kontrastingus.

Naudojama tiek daug spalvų norint perteikti vilkdalgių grožį, o tai paryškinti - naudojamas gilios turtingos žalios spalvos fonas. Šį kartą tapymo stilius yra toks jautrus, o potėpiai, šešėliai, spalvų gama - tokia subtili. Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepsatino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra plonas, nepermatomas, dalinai bilzgus, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: ranka rašyti sveikinimo žodžiai. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm