Šalikėlis „Tautiniai raštai”

Idėja. Lietuviški audimo raštai.

Matmenys: 45*155cm

Sudėtis: 100% šilkas, krepdešinas.

Spalvos: rudos spalvos.

Apsiuvimas: apsiūta rankomis.

 

Parduota

Neturime

Tie žavūs lietuviški liaudiški raštai, kurie mena mūsų močiučių audėjėlių triūsą. Buvo įdomu audimo raštais papuošti šilkinį šalikėlį, kas reikalavo daug kruopštumo. O gyvybingumui ir istoriniam paveldui perteikti buvo derinama su švelniais medžio lapų atspaudais ir shibori technika. Tai puikiai derės aprangoje Lietuvos valstybinių švenčių proga ar savo nuomonei apie Lietuvos paveldą perteikti.

Rudi atspalviai perteikia dažnai naudotus augalinius dažymus senovėje (pvz. svogūnų lukštais). Dėl skirtingų monitoriaus nustatymų spalvos gali būti matomos šiek tiek kitaip nei yra iš tikrųjų.

Buvo pasirinktas krepdešino šilkas. Šis šilko audimo tipas yra gan storas, nepermatomas, matinis, tvirto audimo, laikui patvari šilkinio audinio rūšis. Plačiau apie šilko priežiūrą ir šilko rūšis - Šilko priežiūra

Kiekviena unikali tapyta ant šilko idėja yra su inicialais, kurie rodo jog tai yra autorinis dizaino sprendimas.

Įpakavimas bus su minimalistine puošyba, baltoje dėžutėje. Galima rinktis papildomai: atvirutė su ranka rašytais sveikinimo žodžiais. Apie tai informuokite atskirai, būtinai palikdami savo kontaktus.

Su spalvų gūsiu saujoj, Silky lady design!

Papildoma informacija

Svoris 0.200 kg
Išmatavimai 28 × 20 × 4 cm